Cemiyet hayatı bu boşanma davasıyla çalkalanıyor! Ünlü iş insanı Adnan Çebi, Aslıgül Atasagun ile olan 8 yıllık evliliğini bitirme kararı aldı.

 Mövenpick Hotel'inAdnan Çebi, eski Mit Müsteşarı Şenkal Atasagun'un yeğeni olan televizyonculuk geçmisiyle tanınan eşi Aslıgül Atasagun'un geçimsiz, kaprisli ve taleplerinin sınırı olmadığını da belirterek boşanma davası açtı.

Yangın söndürüldü: 4bin 500 hektarlık orman yok oldu Yangın söndürüldü: 4bin 500 hektarlık orman yok oldu

İşinsanı Adnan Çebi, uyumsuzluk yaşadıklarını söylerken Aslıgül Atasagun ise evlilik sürecinde yalnız bırakıldığını belirtip 800 milyon lira tazminat istedi.

TALEPLERİNİN SINIRI YOK

Sabah'tan Deniz Yusufoğlu'nıun haberine göre ünlü iş insanı Adnan Çebi, Aslıgül Atasagun ile olan 8 yıllık evliliğini noktalamak istedi. Çebi, "Kişilik yapılarımızın farklılığından kaynaklanan uyumsuzluk yaşıyoruz" deyip boşanma davası açtı.

Ayrıca ünlü iş insanı, eşinin geçimsiz, kaprisli ve taleplerinin sınırı olmadığını da belirtti.

800 BİN TL TAZMİNAT İSTEDİ

Aslıgül Atasagun, evlilikleri sürecinde çocuk sahibi olmak için defalarca tedavi gördüğünü ve eşinin kendisiyle ilgilenmediğini söyledi.

"İlgisiz ve yalnız bırakıldım, hakaretlere maruz kaldım" diyen Atasagun, 350 milyon TL maddi, 450 milyon TL manevi tazminat talep etti.

Ünlü güzel, ayrıca 250 bin lira yoksulluk nafakası da istedi. (Sabah)