Gece yarısı sokak ortasında kendi başına doğum yapan hamile kadın, bebeğini poşete koyarak sokakta bırakıp ortadan kayboldu.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde hamile bir kadın, gece yarısı sokak ortasında kendi başına doğum yaptı. Çaresiz anne, doğurduğu bebeğini ise bir poşete koyarak sokakta bıraktı. Korkunç olay, bebeğin ağlamasın duyan mahalle sakinlerinin polise haber vermesiyle ortaya çıktı.

Gözden kaçırmayın

Sokak müzisyeni dehşeti: Eski sevgilisi ile arkadaşını öldürdü, intihar etti Sokak müzisyeni dehşeti: Eski sevgilisi ile arkadaşını öldürdü, intihar etti

Şanlıurfa'da sokakta doğum yaptı, bebeğini poşete koyarak bıraktı!

Camikebir Mahallesi’nde gece geç saatlerde mahallenin karanlık sokağına gelen hamile bir kadın, burada kendi başına doğum yaptı.

AW614835_01

BEBEĞİNİ SOKAK ORTASINDA BIRAKTI

Daha sonra doğurduğu bebeğini aluminyum poşete sardı ve bir duvarın kenarına bırakarak olay yerini terk etti.

AW614835_03

Karanlık sokakta bebek ağlamasını duyan mahalle sakinleri, bir poşet içerisinde yeni doğmuş bebeği fark etmeleri üzerine durumu polis ve 112 Acil Ekiplerine bildirdi.

AW614835_09

YENİ DOĞAN ÜNİTESİNDE KONTROL ALTINA ALINDI

Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, bebeği ambulansla Siverek Devlet Hastanesi yeni doğan ünitesine kaldırarak kontrol altına aldı.

AW614835_08

Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken polis, bebeği doğurup sokağa bırakan kadını bulmak için çalışma başlattı. (İHA)