Gün geçmesin ki bir kadın erkek tarafından öldürülmesin. Kadınları öldürenler genellikle eşi yada daha önce boşandığı erkek. Ancak 4 gün önce Zonguldak'ta ağır yaralanan ve bugün yaşamını yitiren kadının katil zanlısı kayınbiraderi çıktı.

Zonguldak'ta, kayınbiraderi Namık Demirbağ (57) tarafından tabancayla vurulan Nurten Demirbağ (40), kaldırıldığını hastanede 4 gün sonra vefat etti. 

DHA'nın haberine göre olay, perşembe akşamı Birlik Mahallesi Hünkar Sokak'ta meydana geldi. Nurten Demirbağ'ın yolunu kesen Namık Demirbağ, art arda ateş etti. Annesinin vurulduğunu gören C.D. ise Namık Demirbağ'a bıçakla saldırdı. 

Nurten Demirbağ ile Namık Demirbağ, hastaneye kaldırıldı. Tedavisi tamamlanan Namık Demirbağ, üzerindeki kanlı gömlek ve pantolonla adliyeye sevk edildi.

YENGESİNE 2019'DAN BERİ HUSUMET BESLEMİŞ

Nurten Demirbağ ise Atatürk Devlet Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde yapılan tüm müdahalelere rağmen 4 gün sonra hayatını kaybetti.

Namık Demirbağ mahkemedeki ifadesinde 2019 yılından bu yana aralarında husumet bulunduğunu, ustaların evinde boya yaptığı sırada Nurten Demirbağ’ın su döktüğünü, mutfak dolaplarının ve duvarlarının çamur olduğunu, başka bir zamanda ise yeni yıkanan halılarını balkona serdiğinde ise üzerine pis su döktüğünü, kız kardeşine hakaret ettiğini, evine güvenlik kamerası taktırmasının sorun olduğunu, aralarında münakaşalar yaşandığını söyledi. Sulh Ceza Hakimliği, Namık Demirbağ’ın tutuklanmasına karar verdi.

Amcasını bıçaklayan C.D. ise adli kontrolle serbest bırakıldı. 

Kandıra'da çeyrek altın taktın cinayeti: Bir kadın öldü, 2 yaralı Kandıra'da çeyrek altın taktın cinayeti: Bir kadın öldü, 2 yaralı

(KAZETE)