Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı, oyuncu ve iş insanı Jennifer Lopez’in hayatını anlatan “Halftime” adlı belgesel seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Ayşe Kulin'e onur ve emek ödülü Ayşe Kulin'e onur ve emek ödülü

Dünyaca ünlü Amerikalı pop müziği sanatçısı Jennifer Lopez’in hayatını anlatan “Halftime” adlı belgesel, 14 Haziran’da dijital platform üzerinden izleyicilerle buluşacak.

Belgesel, Lopez’in şarkıcı, oyuncu ve iş insanı olarak çığır açan kariyeri ile hayatının sonraki yarısında nasıl görüneceğine dair bir ipucu niteliği taşıyor.

14 Haziran’da dijital platform üzerinden yayınlanacak belgesel, prömiyerini 8 Haziran’da New York’taki Tribeca Film Festivali’nde yapacak.

Lopez’in “pop ikonu” olarak anılacağı belgeselde Super Bowl’a, Joe Biden’ın törenindeki performansına ve filmlerine değinilecek. Lopez’i hem sanatçılık hem de oyunculuk kariyeriyle ele alacak olam belgesel, bir dünya starı olarak adından söz ettiren Lopez’in kültür üzerinde yarattığı etkiyi gözler önüne serecek.

“Halftime'”adlı belgeselin tanıtımında Lopez’in sahne arkasındaki hayatına samimi bir bakış sunarken, ekrandaki ve dünyanın dört bir yanındaki sahnelerdeki performanslarından Super Bowl gösterisine Lopez’in dünya çapında cesaretli ve kararlı bir ikon olduğunu vurgulandı.

Azmi, zekası ve kültürel katkıları…

Lopez’in, azmi, yaratıcı zekası ve kültürel katkılarıyla onlarca yıldır insanlara ilham veren uluslararası bir süper star olduğunun altını çizen belgesel bunun sadece bir başlangıç olduğunu belirtiyor.

Halftime, Latin bir sanatçı olarak kariyerinde sesini her zaman daha büyük bir amaç için kullanan Lopez’in hayatının ikinci yarısını başlatırken aynı zamanda onun anne ve sanatçı olarak evrimini de gözler önüne seriyor.

Lopez de belgesel haberini kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Lopez, gönderisine “Bu sadece başlangıç…” notunu düşmüştü. (Twitter)