İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 23 Haziran 2019 İstanbul seçimlerinin yıl dönümünde Yenikapı'da Demokrasi Şenliği' düzenleyecek

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 23 Haziran 2019 seçimlerinin üçüncü yıl dönümünü, Yenikapı’daki etkinlik alanında düzenleyeceği ‘Demokrasi Şenliği’ ile kutlayacak.ETT, ulaşım için Yenikapı’ya ek seferler düzenleyecek ve etkinlik alanına ücretsiz ring seferleri yapılacak.

23 Haziran Perşembe günü saat 14:00’te kapıların açılacağı tören alanında gün boyunca açık alanda DJ performansı, kortej grubu, jonglör ve pandomim gösterileri yapılacak.

ANKA Haber Ajansı'nın servis ettiği habere göre, İBB’nin tüm iştirak ve birimlerinin yer alacağı etkinliğe katılan ziyaretçiler, mandala, tuval boyama, rüzgâr gülü yapımı atölyelerine katılacak.

Şehir Hatlarının ürettiği deniz taksileri, alanda ziyaretçileri bekleyecek. Etkinlik alanında ayrıca İETT tarafından alınan yeni metrobüs araçları, tarihi Kadıköy-Moda nostaljik tramvayı, itfaiye eğitim aracı, temizlik araçları ve şehre hizmet veren çeşitli araçlar olacak.

Çeşme'de çocuklar için ikinci masal evi Ovacık'ta açılıyor Çeşme'de çocuklar için ikinci masal evi Ovacık'ta açılıyor

Yenikapı etkinlik alanında DJ Ersin, Evdeki Saat ve Mavi Gri grupları sahne alacak. Ardından sahneye Reynmen ve BEGE çıkacak. Etkinlik, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasının ardından Edis konseriyle devam edecek.

YENİKAPI’YA EK SEFERLER DÜZENLENECEK
İETT, Demokrasi Şenliği’ne ulaşım için Yenikapı’ya ek seferler düzenleyecek. Metro ile alana gelmek isteyenler için de Yenikapı metrosundan etkinlik alanına ücretsiz ring seferleri yapılacak. (KAZETE)