İzmir'in Bayraklı ilçesinde, havlayan köpeği gerekçe gösteren kişi, aynı zamanda akrabası olan köpek sahibi aileye kurşun yağdırdı. Olayda aynı aileden 3 kişi yaşamını yitirdi.

İzmir'in Bayraklı ilçesi Orgeneral Nafiz Gürman Mahallesi'nde öğle saatlerinde meydana gelen olayda aynı aileden 3 kişi öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre Ali İhsan K. (62), torunu ile parka giderken hem komşusu hem de akrabası olan Yahya Köşek'in köpeği havladı.

İzmir'de 'havlayan köpek' cinayeti! 3 kişi öldürüldü

Ali İhsan K., köpeğin sahibi Yahya Köşek ile tartışmaya başladı. İddiaya göre tartışmadan sonraki birkaç gün ikili arasındaki husumet devam etti. Bugün öğlen saatlerinde tekrar karşılaşan Ali İhsan K. ve Yahya Köşek, aynı konu üzerinden tartışmaya devam etti. Ali İhsan K. eve gidip silahını alarak Yahya Köşek'e (61), eşi Döngül Köşek'e (57) ve kızı Funda Güçlü'ye (37) kurşun yağdırdı. Ağır yaralanan aile, olayın sağlık ekiplerine haber verilmesiyle Ege Üniversitesi Hastanesi ve Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı ancak 3'ü de yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kadın çoban ineğiyle uçurumdan düşerek öldü Kadın çoban ineğiyle uçurumdan düşerek öldü

Üç kişinin katili Ali İhsan K., suç aleti silahla birlikte gözaltına alındı.
(Foto-Haber İHA)