Dört çocuk babası Mehmet Çiçek, kendisinden 16 yaş küçük olan Zehra Çiçek'in boşanmak istemesine kızarak 37 yaşındaki kadını kaçarken sırtından vurdu.

Kan donduran cinayet Aydın’ın Söke İlçesi’nde Atatürk Mahallesi’ndeki Akın Altümsek Sokak’ ta 19 Mayıs’ta saat 17.00 sıralarında meydana geldi.

DHA'nın haberine göre, 4 çocuk babası Mehmet Çiçek ile boşanma aşamasındaki eşi Zehra Çiçek arasında evde tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Mehmet Çiçek tabanca ile Zehra Çiçek’e ateş etti. Kurşunlardan 4’ü kaçmaya çalışan Zehra Çiçek’in sırtına isabet etti.

Zehra Çiçek boşanmak istediği eşi tarafından vurularak öldürüldü!

Silah sesini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Zehra Çiçek’in hayatını kaybettiği belirlendi.

Erkek bebek doğurmadığı için eşini katleden erkekten korkunç itiraf Erkek bebek doğurmadığı için eşini katleden erkekten korkunç itiraf

Olay yeri incelemesinin ardından Çiçek’in cenazesi Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Eşini sırtından vuran Mehmet Çiçek ise olaydan sonra polis ekipleri tarafından gözaltın alındı ve  sorgusu sonunda kasten öldürmek suçundan cezaevine konuldu.