Tekirdağ Saray ilçesi eski Ülkü Ocakları başkanı "elinin hamuruyla erkek işine karışan" 22 yaşındaki kadını feci şekilde dövdü ve serbest kaldı.

Tekirdağ Saray ilçesinin eski Ülkü Ocakları Başkanı Doğancan Kemal Keskin, tartıştığı 22 yaşındaki Eylül İnan’ı bayıltana kadar dövdü. Vücudu çürükler içinde bırakılan Eylül İnan'ın darp raporu alarak hakkında suç duyurusunda bulunduğu Keskin, emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Erdoğan açıkladı: Kurban Bayramı 9 gün Erdoğan açıkladı: Kurban Bayramı 9 gün

 Diken'den Tuğba Özer'in haberine göre, Doğancan Kemal Keskin, 15 Nisan’da Eylül İnan’ın muhasebe işlerini yürüttüğü şirkete gitti. Keskin’in işyeri sahibiyle görüşmesi sırasında konuşmaya dahil olmak isteyen genç kadına “Elinin hamuruyla erkek işine karışma” demesi üzerine ikili arasında tartışma başladı. Bir süre devam eden tartışma fiziksel saldırıya dönüştü.

"SENİ ÖLDÜRECEĞİM"
Keskin,  İnan’ı önce duvara çarptı, ardından da tekme ve yumruklarla darbetti. İşyeri sahibinin ayırma çabalarına rağmen saldırgan, küfürler edip “Seni öldüreceğim” diye İnan’ı tehdit etti. Keskin,  genç kadının kafasını duvara vurup bayıltana kadar şiddete devam etti.

İFADESİ ALINDIKTAN SONA SERBEST BIRAKILDI
Vücudunun birçok yeri moraran İnan, saldırıdan bir gün sonra Saray Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu aldı. Genç kadın kasten yaralama, tehdit ve hakaret suçlamasıyla da emniyete şikayette bulundu. Suç duyurusunun ardından ifadesi alınan Keskin serbest bırakıldı.