Rahşan Ecevit: Oyum CHP ye
Anasayfa > Rahşan Ecevit: Oyum CHP ye
Rahşan Ecevit: Oyum CHP ye
  • Bu haberi Facebook
Rahşan Ecevit: Oyum CHP ye

 İlk günkü gibi CHP Lideri Kılıçdaroğlu nun arkasında 13-poli-rahsan_ecevit_1.jpgolduğunu söyleyen Rahşan Ecevit, AKP ye karşı beğensek de beğenmesek de CHP ye destek vermek zorundayız dedi.

Merhum Başbakan Bülent Ecevit in eşi Rahşan Ecevit, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu na olan desteğinin ise ilk günkü gibi sürdüğünü söyledi. Liste ve adaylar hakkında yorum yapmayacağını, ancak oyunu mutlaka CHP ye vereceğini belirten Rahşan Ecevit, Bunu gönülden söylüyorum dedi.

Rahşan Ecevit in AKŞAM a özel açıklaması şöyle:

"Bugün içinde bulunduğumuz şartlarda CHP nin mutlaka desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Beğensek de, beğenmesek de, AK Parti ye karşı CHP yi desteklemek zorundayız. Ben 12 Haziran da oyumu CHP ye vereceğim. Bunu gönülden söylüyorum ve CHP nin oylarının artmasını gönülden diliyorum. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu na olan desteğim de, ilk günkü gibi sürüyor. Kendisinin bugün de arkasındayım."

"YORUM YAPAMAM"

Rahşan Ecevit, Ergenekon un tutuklu sanığı Mehmet Haberal ın, Bülent Ecevit in seçim bölgesi olan Zonguldak tan CHP nin 1 inci sıra milletvekili adayı gösterilmesi konusundaki ısrarlı soruları ise Liste ve adaylar hakkında yorum yapmam diye yanıtsız bıraktı.

Etiketler

Okur Yorumlarι
Ad Soyad :  
E-Mail :
Mesaj :  
Güvenlik Kodu :

Yorumlar