Eşini, cinsel organını kezzapla yakıp baba evinin kapısına bıraktı

Aydın'da imam nikahlı koca dehşeti yaşandı. 4 ay önce dini nikahla evlenen adam ve ailesi, genç kadını ağır şiddet uyguladıktan sonra cinsel organını dağlayıp baba evinin kapı önüne attı


İHA'nın Aydın  mahreçli haberine göre  Söke ilçesinden 4 ay önce imam nikahı kıyıp Kocaeli’ye giden kadın, eşi ve eşinin ailesi tarafından ii tarafından dövülüp, cinsel organına kezzap döküldü.

Söke’nin Sarıkemer Mahallesi’nde yaşayan N. G. (23), yaklaşık 1 yıl önce Kocaeli’de yaşayan Ramazan A. (24) ile evlenmeye karar verdi. Ramazan A., Nisan ayında nişanlandığı ve Temmuz ayında düğün yaptığı N. G'ye sadece imam nikahı yaptı.

N. G. üç gün önce plakası tespit edilemeyen bir otomobille baba evinin önüne bırakıldı. Yarı baygın halde olan genç kadın ailesi tarafından ambulansla Söke Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kaburgası ve parmaklarında kırıklar, sırtında ise morluklar tespit edilen N. G., durumunun kötüye gitmesi nedeniyle sevk edildiği Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’ne ameliyata alındı. 

Ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan kadın, ailesine imam nikahlı eşi ve eşinin ailesinden şiddet gördüğünü anlattı. Kız kardeşlerinin anlattıkları karşısında büyük şok yaşayan Memduh ve Şebattin G., Sarıkemer Jandarma Komutanlığı’na giderek Ramazan A. ve ailesinden şikayetçi oldu. N. G.'nin evliliklerinin ikinci ayından itibaren eşi, kayınvalidesi ve kayınpederi tarafından dövüldüğü, ayrıca kayınpederi tarafından kaburgası ile parmaklarının kırıldığı ve cinsel bölgesine kezzap döküldüğünü iddia edildi. 

Kız kardeşinin hayati tehlikeyi atlattığını ancak psikolojik sorunlar yaşadığını savunan ağabey Şebattin G., “Düğünden 2,5 ay sonrasına kadar Naide ile sağlıklı bir şekilde görüşebiliyorduk. Sonra irtibatımız kesildi. Telli duvaklı gelin ettiğimiz kardeşimizi işkence edilmiş halde kapımızın önünde bulduk. Üç gündür yoğun bakımda tedavi görüyor. Kardeşimize akıl almaz işkencelerde bulunmuşlar. Devlet büyüklerimiz konuya el atsın. Tek isteğimiz kardeşimize bunu yapanların cezalandırılmasıdır” dedi. 

Şikayeti geri çekmeleri istendi

Önceki gün damadın babası Muhlis A.’nın kendisini arayarak şikayeti geri çekmelerini istediğini belirten Şebattin G., “Damadın babası arayarak, ‘Hastane masraflarınızı karşılayalım, şikayeti geçi çekin’ teklifinde bulundu. Böyle bir şeyi asla kabul etmeyiz. Adaletin önünde hesap vermelerini istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar:

Yorum Yaz