En çevreci cep telefonu!

En iyi kameralı cep ve en çevreci cep, EISA 2011 de ortaya çıktı! Ekim de Türkiye de satışına başlanacak Sony Ericsson Xperia Mini ye Avrupa nın En Çevreci Akıllı Telefonu ödülü verildi


Sony Ericsson Xperia Mini, EISA 2011, Avrupa nın En Çevreci Akıllı en_cevreci_telefon_elicinde.jpgTelefonu ödülüne değer görüldü.

Xperia Mini nin ödüle değer görülmesinde Android tabanlı pratik cihazın çevre dostu materyallerden üretilmesi de büyük rol oynadı.

Sony Ericsson, Yeşil BT teknolojilerine verdiği önemin bir göstergesi olarak Xperia Mini telefonlarını geri kazanmak için dünyanın en büyük geri dönüşüm şirketlerinden biri olan SIMS Mirec Recycling Solutions ile işbirliği yapıyor.

Elektrikli ve elektronik cihaz atıklarında uzman firma; kompakt boyutu ve hafifliğiyle kullanıcılarının beğenisini toplayan Xperia Mini leri en düşük enerji tüketimi ve maliyetlerle geri kazanarak doğal kaynakların korunmasına katkı yapıyor. Xperia Mini, Türkiye deki kullanıcılarla Ekim ayında buluşacak.

EN İYİ KAMERALI TELEFON

Sony Ericsson un bayrak gemisi Xperia Arc, ergonomik tasarımını bütünleyen Sony Exmor RTM sensörlü 8,1 MP HD kamerası, 8,7 mm lik ince anatomisi ve 4,2 inçlik büyük ekranı ile EISA 2011, Avrupa nın En İyi Kameralı Telefonu ödülünü kazandı.

Xperia Arc; LED flash, HD çekim ve yer etiketleme desteğine ek olarak Android 2.3 sürümünün gücüne güç katan yüksek performanslı 1 Ghz lik işlemcisiyle Android ekosisteminin en şık ve trendi tasarımlarından birini sunuyor.

Xperia Arc, mini HDMI bağlantısı yardımıyla telefonunuzdaki film ve fotoğrafları TV nizde görüntülemenizi, en popüler oyunları büyük ekrana taşımanızı sağlıyor. Xperia Arc, Sony Mobile Bravia Engine ve Reality Display ekran teknolojileri sayesinde dijital dünyanın en eğlenceli multimedya cihazlarından biri olarak Avrupa nın en prestijli ödülü olan EISA 2011 ödülünü aldı

Yorumlar:

Yorum Yaz